Безкоштовна інтернет сторінка

Чи існує безкоштовна інтернет-сторінка?

e-mail-me_2227307Ні. Фірми, котрі їх розробляють мусять заробляти. Запроектування і виконання сторінки коштує. Навіть якщо зробиш це самостійно, заплатиш за домен і хостинг. Залишається ще питання реклами. Тому не шукай інформації, як створити безкоштовний сайт — пошукай вигідних абонементів, котрі позволять знизити витрати. Сприйміть сторінку www як інвестицію — видасте трішки грошей на неї, але все Тобі вернеться, коли завдяки ній здобудеш клієнтів.

Чим є безкоштовна інтернет сторінка?

Пропозиція безкоштовної інтернет сторінки це маркетинговий трюк. Найчастіше продавці мають на увазі:

- безкоштовний пробний термін - після його закінчення муситимеш викупити абонамент,
- безкоштовний редактор сторінок www — без оплати не опублікуєш сторінки,
- безкоштовні шаблони - існують сторінки з безкоштовними шаблонами CSS, нп. цей, якщо умієш програмувати, можеш реалізувати довільний шаблон на своїй сторінці — безкоштовно. Залишається тільки оплатити хостинг і домен,
- безкоштовний хостинг - якщо немаєш великих забаганок стосовно хостингу, можеш вибрати безкоштовний хостинг, наприклад з нижче поданих сторінок:

http://thehost.com.ua
http://hostpro.ua
http://www.besthosting.ua
http://evrohost.com

Однак мусиш добре перевірити, чи такий хостинг відповідає Твоїм запитам і чого творці очікують у відповідь — може бути, що розміщують реклами на сторінці.

Безкоштовна інтернет сторінка — на що звернути увагу?

Деякі фірми пропонують безкоштовні абонементи — без доменно ім’я, з повільною технічною допомогою, невеликою поверхнею плити, з обмеженими забезпеченнями, меншою функціональністю, і що важливіше — з рекламами. Щоб користувачі Твоєї сторінки не мусили її переглядати, мусиш купити дорожчий абонамент.

Вважай також на закордонні сервіси, котрі пропонують безкоштовні сторінки. Їх правила часто англійською мовою — ретельно перевір, за що і коли муситимеш заплатити. Пошукай також інформації про доступність технічтої допомоги і мови, завдяки якій будете спілкуватися — не всі фірми мають свої філії в Україні.

Дешеві інтернет сторінки

Безкоштовна інтернет сторінка не існує, але можеш знизити витрати — шукай дешеві інтернет сторінки. Зроби список своїх потреб і виріши, котрий з пропонованих абонаментів тебе цікавить. Перевір чи в абонаменті є реклама Google, система CMS, доменне ім’я, хостинг і допомога технічна. Нижче пропонуємо 3 способи на обмеження коштів.

1. Сервіс з готовими шаблонами www — існує дуже багато таких сервісів, тому порівняй їх пропозиції. Шукай сайту, котрий пропонує кількасот шаблонів і можливість їх редагування за допомогою інтуїтивного систему керування змістом. Перевір чи сервіс пропонує пробний термін. Плюсом такого вирішення є:
- низька ціна (подивись приблизні пакети),
- шибке створення сторінки (за 5 хвилин — подивись),
- безкоштовна технічна допомога,
- хостинг і домен, а інколи також просування в абонаменті,
- можливість частих і безкоштовних змін шаблону,
- самостійне редагування змісту на сторінці.

2. Fanpage на Facebooku — дуже популярна форма реклами в інтернеті. Однак профіль на FB, це не все. Мусиш ставитися до цього як додаток до Твоєї сторінки, завдяки чому привернеш увагу користувачів. Добре підходить для комунікації з клієнтами, але не найкраще виправдовує себе в пропонуванні послуг.Крім того fanpage не можеш пристосувати до своїх потреб — ані функціонально, а ні візуально. Маєш також пам’ятати, що не всі мають профіль на Facebooku і до них також маєш дібратися зі своєю пропозицією.

3. Самостійне створення сторінки www — це єдина вміру безкоштовна інтернет сторінка (звичайно не враховуючи оплат за домен і хостинг). Вдалий спосіб для створення сторінки для спеціалістів від кодування і проектування сторінки.
3.1. Задумайся, для кого створиш сторінку, що хочеш через неї переказити і чітко опиши свої послуги. Передивись також сторінки конкурентів, можливо Тебе це надихне. Збери всю інформацію в логічну єдність і знайди зв’язок між ними.
3.2. На цій підставі створи макет сторінки, нп. використовуючи це знаряддя.
3.3. Завжди пам’ятай про корисність (більше читай), передусім зверни увагу на:
- зручну навігацію,
- прозорий графічний покрив,
- чіткий уклад сторінки,
- кількість тексту.
3.4. Тестуй, тестуй і ще раз тестуй — наприклад на знайомих і обов’язково реалізовуй вартісні пропозиції користувачів.

Безкоштовна інтернет сторінка чи сторінка, котра приносить прибуток?

На чому Тобі справді залежить? На низьких витратах чи на великих прибутках? А можливо на золотій середині чи рентабельній сторінці www? Отже ми пропонуємо зробити сторінку, користуючись послугами сервісу з шаблонами www, а заощадженні гроші призначити на рекламу за допомогою пошукової системи Google.

Про способи реклами в інтернеті читай тут. Також прочитай більше про шаблони.

By mfirma |