Доменне ім’я

Що таке доменне ім’я?

доменне ім’яДомен (інтернет адреса) -це місце де вас можна знайти в інтернеті, тобто назва вашого сайту. Від Вас залежить який він буде. Пояснимо Вам на прикладі всім відомої Вікіпедії, адрес якої — uk.wikipedia.org. Адреса складається з трьох слів відокремлених крапкою. Проаналізуємо кожний елемент адреси : org — це домен верхнього рівня, котрий має загальне значення, тобто приписаний для сторінок всіх організацій; wikipedia.org — це назва домени, котру викупив фонд Вікіпедія; в свою чергу доменне ім’я uk.wikipedia.org — показує мовну версію сайту, тобто українську. Кожний домен може складатися з літер, цифр або знаків.

  Яке призначення доменного ім’я?

Інтернет домен потрібний для створення сайту і власної адреси mail. Кожен сайт повинен мати свою унікальну адресу, і Ви можете її використовувати по різному : використовувати в рекламних кампаніях чи наприклад, вміщувати на візитні картки.

Як правильно обрати доменне ім’я?

доменХочемо дати Вам кілька порад, щоб полегшити Вам роботу і збільшити Ваші шанси в інтернеті :

  • назва домену має бути пов’язана з назвою фірми, сферою діяльності або з темою запланованої інтернет сторінки,
  • адреса (домен) має бути легким у запам’ятовуванні,
  • потрібно обрати відповідне закінчення, найпоширинішим на Україні є закінчення .ua,
  • щоб користувачі повірили Вам, домен повинен відповідно звучати.

В інтернеті кожен може зарезервувати будь яке доменне ім’я, але якщо воно не зайняте іншим користувачем. 

Чи існують безкоштовні домени?

Ні. Безліч продавців бажаючи звернути увагу клієнтів, пропонують безкоштовні домени. Одна кожен домен, котрий використовується довший період часу, не може бути безкоштовним, оскільки продавець сплачує за нього кошти головному постачальнику доменів в країні.

Зверніть увагу! Користуючись нашими послугами Ви можете отримати вибраний домен безкоштовно, при умові покупки мінімум базавого абонементу. Тобто заплативши за сайт, хостинг і сервер, доменне ім’я отримуєте безкоштовно. Перевірити зайнятість або доступність доменного імя, можна скориставшись нашим пошуком.

Маємо надію ця інформація знадобиться Вам і Ви скористаєтеся нашими порадами. Більше інформації знайдете у нас на сайті.

By mfirma |