Як потрапити на першу позицію в Гуглі

реклама сайту в інтернетіІнтернет на сьогодні найбільш розпошириніше місце для розміщення реклам. Напевно кожен хто зацікавлений в певних послугах починає свій пошук з інтернету, прикладом може бути кожен із нас. Варто заінвестувати в рекламу в інтернеті, щоб зацікавити своїх клієнтів. Хорошим рішенням є створення власного сайту, для того щоб клієнти швидко могли знайти всю потрібну їм інформацію чи опис послуг, котрі шукають. Одним із способів на створення інтернет сторінки — це готові шаблони сайтів (більше інформації про це знайдеш в цій статті).

Якщо хочеш щоб Твої клієнти швидко знайшли Твій сайт в інтернеті, мали актуальні дані, варто діяти продумано!

Багато клієнтів питає у нас: що зробити, щоб сайт з’явився на перших позиціях в пошуковій системі Google.

Так от, по перше варто продумати ключові слова вашого сайту. Ключові слова — тобто короткий опис Твоїх послуг чи продуктів, або опис Твого сайту. Добре підібрані слова підвищать ефективність сайту і приведуть до того, що клієнти швидше Тебе знайдуть. По друге, дуже важливим такоє є креація (писання) текстів на сайті, здавалось би банальне, але Гугл може «накарати» за низьку якість сайту (через нові елементи Гуглу), тобто сайт може знайтися на низьких позиціях в пошуку. Нижче пресдтавимо поради як уникнути покарання — низької позиції.

Чого не варто робити:

- Не копіюй змісту з інших сайтів — Гугл розпізнає копії текстів і виразів. Також пам’ятай про авторське право.

- Не повторюй того самого тексту на кожній підсторінці — це сприятиме тому, що сайт сприйметься як сайт низької якості.

- Не роби копії Твого сайту на інших доменах.

- Ключові слова повинні бути зрозумілі для користувачів.

Найбільш ефективний спосіб реклами.

Також хотілось би сказати про рекламу Google Adwords. Контекстна реклама є  дуже ефективна для великих фірм. Ця послуга полягає на тому, що Твоя сторінка з’явиться на перших позиціях в пошуковій системі у відповідному місці. Клієнти напевно знайдуть Тебе в інтернеті і матимуть більшу довіру до Твоєї фірми. Наш сервіс пропонує такі послуги за розумними цінами.

Перевір ефективність такої реклами з mfirma.com.ua.

 

By mfirma |