Як самостійно запроектувати веб-сайт?

шаблони сайтів на mfirma.com.ua

«Більше інформації на цю тему знайдеш у цій статті»

Як самостійно зробити інтернет сайт?

Якщо не можеш самостійно запрограмувати сайт (не знаєш мови програмування або навіть не уявляєш як це зробити), не хочеш присвячувати цьому дуже багато часу і витрачати багато грошей, то — готові шаблони - це рішення для Тебе!

Про те, як вибрати хороший сервіс з готовими шаблонами, можеш прочитати тут. Поперше має бути перевірений, пропонувати великий вибір шаблонів, щоб мати з чого вибирати, а також повинен оферувати багато інших послуг, наприклад домен, хостинг, сервер. Також варто порівняти ціни сервісів.

Багато тих, хто створює сайти за допомогою шаблонів,  побоюються щоб сторінка не виглядала безглуздо від великої кількості інформації. Не варто перейматися, адже всі тексти, картинки і навіть розмішення на сайті можна змінювати для своїх потреб. Як це зробити? Перевіримо на прикладі mfirma.com.ua.

Як користуватися редактором текстів?

1. Уже маємо створений акаунт. Треба залогуватися на адміністраційну панель свого сайту. Після логування маємо панель для зміни своїх даних. Тут можеш змінювати дані, контролювати дійсність абонементу, купувати новий.

2. Для того, щоб зробити зміни на сайті натисни «Редагувати сайт» і Ти перейдеш до редактору нашої вітрини. Це дуже просто, адже не потрібно знати мову програмування, а ні мови HTML. Вистачить клікати на вибрані елементи і редагувати, вибираючи пропоновані опції. Можеш додавати чи видаляти елементи, результати видимі відразу. Так виглядає шаблон для редагування:

редагування шаблону на mfirma.com.ua

3. В верхній частині є пропозиція зміни шаблону. Якщо з якихось причин тобі не подобається вибраний шаблон Ти без проблем можеш його змінити. І у нас це безкоштовно, всі зміни на сайті також безкоштовні! Тобто не потрітно платити за кожну зміну на сайті, як це прийнято у інтерактивних агенствах.

mfirma.com.ua пропонує безкоштовний 7-ми денний пробний термін, для того щоб кожен зміг перевірити чи даний редактор для нього. Ти нічого не втрачаєш, а напевно переконаєшся в швидкості створення сайтів.

Також пропонуємо подивитися відео тут, для кращого зрозуміння.

В разі запитань чи проблем наш консультант з радістю допоможе :)

By mfirma |