Креатор сторінок www

Що таке креатор сторінок www?

Це знаряддя, котре дозволяє на швидке і дешеве створення сайтів www. Велика конкуренція призводить, що креатори сторінок кращі і легше в обслуговуванні. Креатор сторінок www це добре рішення для приватних осіб, малих і середніх фірм.
Щоб ним користуватися не потребуєш інформатичних знань. Існує три типи креаторів:

e-mail-me_22273071. Програми типу WYSIWYG, тобто What You See Is What You Get, а це означає «отримуєш те, що бачиш».
2. Текстовий редактор — HTML, xHTML, CSS чи PHP.
3. Креатор сайтів www доступний разом з готовими шаблонами сторінок.

Що таке програма типу WYSIWYG?

Для кого? Для середньо заавансованих — не мусиш вміти програмувати, але було би добре мати знання на тему проектування сайтів і їх корисності (дізнайся більше). Деякі зміни легко впровадити знаючи підстави мови HTML. Один із простіших програм, котрий не вимагає знань цієї мови, описаний і цьому пості.

ЯК ПРАЦЮЄ? Працюєш в так званим графічним порядку. Вибираєш з меню елементи і розміщуєш на сторінці за допомогою мишки. Можеш в такий спосіб додавати тексти, відео, анімації Flash чи графіку. Вирішуєш також про розміщення і фон своєї сторінки і додаєш основну інформацію на її тему. Окремим питанням є розміщення зробленої сторінки на сервері. мусиш заплатити за хостинг і купити доменне ім’я. Домен має бути передусім легкий у запам’ятовуванні, повинен асоціюватися з Твоєю фірмою і не бути довгим.

Що таке креатор текстів?

 OLYMPUS DIGITAL CAMERAДЛЯ КОГО? Передусім для програмістів, тому що вимагає знань мови програмування.

ЯК ДІЄ? Вписуєш команди в програмі подібним до креатора текстів. Ефект своєї роботи бачиш в спеціальному вікні або після опублікування сторінки.

 

Чим є креатор сайтів www доступний в в сервісах з шаблонами?

ДЛЯ КОГО? Для осіб, котрі не мають знань на тему створення сайтів www або хочуть створити сторінку швидко і дешево.

ЯК ДІЄ? Спочатку мусиш знайти добрий сервіс з готовими сайтами www. Як знайти найкращий?

- вибери сервіс, котрий в своїх пропозиціях крім сайту пропонує інші послуги (напр. домен, хостинг, рекламне просування),
- вибери сервіс, котрий пропонує безкоштовну технічну допомогу,
- вибери сервіс з великою пропозицією шаблонів,
- перевір, чи зміна шаблону буде безкоштовна,
- знайди сервіс, котрий пропонує безкоштовний пробний термін, щоб краще розізнатися з системою керування текстом,
- передивись сторінки закладені існуючими клієштами.

Ключовим при виборі має бути: інтуітивний CMS і добрі шаблони. Коли вже вибереш сервіс, вибирай шаблон і зареєструйся. Можеш відразу вибрати доменне ім’я, але такоє можеш зробити це пізніше.

Наступний крок, мусиш заповнити сторінку змістом, тобто текстом і картинками. Це зробиш в дуже простий спосіб — сторінка створена на підставі шаблону, отже має початковий зміст. Можеш натискати на конкретні елементи і все зробити так, як тобі потрібно.

mamfirme2

Важливо, щоб заздалегідь продумав до кого буде скерована сторінка, на що в Твоїй пропозиції звернути увагу і що вирізняє тебе з поміє конкуренції. Текти мають бути пов’язані між собою, поділені на короткі абзаци і звернуті безпосередньо до користувачів. Уникай складної технології. Важливою є такоє графіка. Найкраще додай фото, котрі пов’язані з Твоєю діяльність. Можеш такоє використати безкоштовну графіку.

Безпека

Доступ до адміністраційного панелю бережеться паролем — ніхто крім Тебе його не знає. Більш того фірми, котрі пропонують редактори сайтів, зазвичай працюють на провірених серверах, отже не втратищ своєї сторінки і буде постійно доступна для Твоєї клієнтів.

Хороший редактор сайтів www

Як вибрати найкраший редактор сайтів? Редактор www дозволяє поєднати Твої думки і знання на тему Твоєї фірми і галузі з досвідом фірм, котрі створюють сайти. Однак мусиш знайти добрий редактор інтернет-сайтів.

1. Перевір функції, котрі пропонує.

  • Передусім мусить бути інтуїтивний. Більшість генераторів сайтів нагадує звичайний редактор текстів.
  • Шаблони мають бути допасовані до галузей — layout буде пасувати користувачам, а тексти і фото будуть заздалегіть підібрані до тематики сторінки.
  • Всі зміни мають бути безкоштовні.
  • сервіс повинен пропонувати безкоштовну допомогу консультантів.

2. Перевір ціни.
3. Перевір редактор сайтів www —  знайди такий з безкоштовним пробним терміном — перевіриш, чи редактор виправдовує Твої очікування (перевір чи таке рішення для Тебе).

Сервіси з редакторами www зазвичай крім створення сайту, пропонують також додаткові послуги. Передусім попіклуйся про домен і хостинг. Варто також заінвестувати в рекламу, напр. в пошукове просування. Фірми пропонують доступні абонементи допасовані до розмірів фірми і Твоїх потреб (подивись приблизні абонементи).

Дізнайся більше про шаблони сайтів www. Також прочитай текст про створення сайтів www.

By mfirma |